Kadra Pedagogiczna

 

DYREKTOR SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO

mgr Marek Lidziński

 

 

WICEDYREKTORZY SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO

            mgr Alicja Lemiesz                                     mgr Beata Słowikowska

 

 

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019 
Nauczyciel Przedmiot nauczania
mgr Antonik Wiesław Wych.fizyczne
mgr Bagińska Żaneta Zespół eduk.-terapeut.
mgr Bajno – Choba Jolanta Wychowawca internatu
inż. Bajno Lech Praktyka zawodowa
mgr Bartosewicz Krzysztof

mgr Binięda Adam

Informatyka, technika, przedmioty zawodowe

Wych. fizyczne

mgr Błaszkiewicz Magdalena Jęz. angielski
mgr Broniek Dominika Wychowawca internatu, przedmioty zawodowe
mgr Buhaj Katarzyna Nauczanie indywidualne
mgr Ciechomska Joanna Rewalidacja indywidualna
mgr Ciszkowska Dorota Zespół eduk.-terapeut.
mgr Dąbkowska Monika Oligrofrenopedagog, alternatywne metody komunikacji
mgr Dembowska Mariola Nauczyciel przedszkola
mgr Dębiec Jolanta Pedagog
mgr Dowgiałło Ewa Rewalidacja indywidualna
mgr Filipowicz Mirosława Informatyka, technika
mgr Gaj – Dunowska Izabela Wychowawca internatu
mgr Gronkiewicz Monika Oligofrenopedagog
mgr Habińska Wioletta Wychowanie fizyczne
mgr Jabłoński Zbigniew Fizyka
mgr Jagiełło Iwona Zespół eduk.-terapeut.
mgr Jankowska Agnieszka Psycholog
mgr Jaworska Joanna Kształcenie zintegrowane
mgr Jórga Agnieszka Nauczanie indywidualne,Oddział rewalidacyjno – wychowawczy
mgr Jóżwicka Elżbieta Wychowawca internatu, przedmioty zawodowe
mgr Juszczak Robert

Kiszkis Anna

Plastyka

Nauczanie indywidualne

mgr Klusek Katarzyna Wychowawca internatu
mgr Kornas Anna Psycholog
mgr Koronkiewicz Barbara Nauczanie indywidualne
mgr Kostrzewa Marta Zespół eduk.-terapeut.
mgr Kowalska Ewa Zespół eduk.-terapeut.
mgr Kozoń Beata Biblioteka
mgr Kragiel Tomasz Wych. fizyczne
mgr Krupińska Ewelina Nauczyciel świetlicy, logopedia
mgr Krysińska Danuta

mgr Krysińska Grażyna

Logopedia

Zespół eduk. – terapeut.

mgr Kubalska Sylwia Terapia słuchu
mgr Kurach Zuzanna Terapia integracji sensorycznej
mgr Kuzia Renata Zespół eduk. – terapeut.
mgr Kwilińska Marta Oligofrenopedagog
mgr Lemiesz Mariusz Garncarstwo, stolarstwo
mgr Lewandowska Dorota Zespół eduk. – terapeut.
mgr Lidzińska Krystyna
mgr Łojewska Magdalena
Nauczyciel oddziału szpitalnego, logopedia
Wychowawca internatu
mgr Łukaszewska Małgorzata Wychowawca internatu
mgr Mackiel Aneta Rehabilitacja ruchowa
mgr Mackiewicz Natalia Oddział rewalidacyjno – wychowawczy
mgr Maksimowicz Sylwia Zespół eduk.-terapeut.
mgr Maliniak Kinga Oligrofrenopedagog
mgr Matelska Marta Doradztwo zawodowe, pedagog
mgr Matuszewska Barbara Religia
mgr Michałowska Dorota Oddział rewalidacyjno – wychowawczy
mgr Michałowska Wiesława Religia
mgr Misiarz Joanna

mgr Mojak Marta

mgr Monkiewicz Justyna

Nauczyciel świetlicy

nauczyciel świetlicy, BFB

Nauczyciel przedszkola

mgr Piechowiak Beata Przyroda, Biologia, Chemia
mgr Puszko Jarosław Edukacja dla bezpieczeństwa, PO
mgr Romanowska Beata Matematyka
mgr Sołodki Alicja Technika
mgr Stachura Anetta Kształcenie zintegrowane
mgr Stasiulewicz Arkadiusz Matematyka
mgr Sznytka Elżbieta Jęz. polski
mgr Sznytka Zbigniew Historia, geografia, WOS
mgr Szurma Katarzyna Jęz. polski
Tarajko Wiesław Przedmioty zawodowe, BHP
mgr Tarasewicz Paweł Wychowawca internatu
mgr Walczyk Anna Wychowawca internatu
mgr Wojtasik Bogumiła Oddział rewalidacyjno – wychowawczy.
mgr Wojtkowska Iwona Rehabilitacja ruchowa
mgr Wysocka Dorota Wychowawca internatu
mgr Żujewska Ewa Jęz. angielski