Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

 

Uroczysty apel rozpoczynający nowy rok szkolny odbył się 3 września 2018 r. na dziedzińcu naszej szkoły.
Jak zawsze moment ten wywołuje mieszane uczucia, bo z jednej strony żal żegnać się z wakacyjnym luzem, z drugiej zaś powoli pojawia się tęsknota za koleżankami i kolegami ze szkolnej ławy.

Podczas apelu pan dyrektor powitał nowych uczniów i nauczycieli, którzy w tym roku dołączyli do naszego grona. Poinformował też o ważnych dla naszego Ośrodka wydarzeniach. Przede wszystkim czekają nas obchody 10 – lecia nadania imienia Kawalerów Maltańskich.

To niezwykła uroczystość, więc chcielibyśmy pokazać, jak wiele zdołaliśmy osiągnąć w ciągu tych dziesięciu lat.

Troszkę smutną dla nas chwilą było pożegnanie Pani Wicedyrektor Ewy Rodziewicz, która po 20 latach pracy w Ośrodku przejęła funkcję Dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bartoszycach. Na szczęście nie wybiera się daleko, a wspólna praca przerodzi się teraz we współpracę, i to bardzo ścisłą.

Pani Ewie życzymy, aby w nowej roli miała mnóstwo możliwości do rozwinięcia skrzydeł, zaprezentowania wszystkich swoich talentów, aby spotykała cudownych ludzi, którzy sprawią, że każdy dzień będzie barwny, aby była szczęśliwa, spełniona i silna.

Jednocześnie z ogromną radością przywitaliśmy nową Panią Wicedyrektor – Beatę Słowikowską. Życzymy dużo optymizmu i sił do pracy, bo na pewno będą potrzebne J.

No cóż, czas zabrać się do pracy, przed nami 10 długich miesięcy.