Wojewódzki Konkurs Kulinarny,, Gotuj na szóstkę” – ,, Krowarzywa :) czyli Kuchnia wegetariańska”

 

Dnia 26.04.2017 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bartoszycach odbył się Wojewódzki Konkurs Kulinarny pod hasłem
,, Gotuj na szóstkę- ,, Krowarzywa 🙂 czyli Kuchnia wegetariańska”. Celem naszego konkursu było wzbogacenie wiedzy z zakresu przyrządzania potraw wegeteriańskich  i zdrowego żywienia.Konkurs został przygotowany i poprowadzony przez panią Elżbietę Jóźwicką,
panią Mirosławę Filipowicz i panią Alicję Sołodki.
Do naszego Ośrodka przyjechali młodzi adepci sztuki kulinarnej z 11 Ośrodków z całego województwa.

Kategoria Zasadnicza Szkoła Zawodowa

1.Zespół Placówek Szkolno-wychowawczych z Iławy

2.SOSW w Olsztynie

3.SOSWw Bartoszycach

4.SOSWw Braniewie

5 Zespół Placówek Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie

6.SOSW w Nidzicy

  1. Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie

8.SOSW w Węgorzewie

Kategoria Szkoła Przysposabiająca Do Pracy

1.Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi

2.SOSW w Bartoszycach

3.SOSW w Ełku

4.SOSW w Nidzicy

5.Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie

6.SOSWw  Żardenikach

  1. Zespół Placówek Szkolno-wychowawczych z Iławy

Po otwarciu konkursu przez Dyrektora SOSW  pana Marka Lidzińskiego drużyny udały się do 4 pracowni gastronomicznych, gdzie stanęły przed trudnym zadaniem przygotowania potraw.
Każda 3 osobowa drużyna miała za zadanie przygotować dowolną potrawę wegetariańską Po przygotowaniu potrawy grupa prezentowała potrawę dla jury. Ocenie jury podlegał smak, prezentacja potrawy, sposób przygotowania zgodnie z recepturą, zgodność w przygotowania z zasadami kuchni wegeteriańskiej lub wegańskiej. Potrawy były oceniane na poziomie szkół- Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Skład 4 -osobowego jury:

  • Przewodniczący Jury pani Olga Lompa- szef kuchni –Pałac Galiny
  • Pani Danuta Binkul- egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej
  • Pan Marek Lidziński– Dyrektor SOSW Bartoszyce
  • Pan Mirosław Abucewicz –znany restaurator i krytyk kulinarny właściciel restauracji,, Spichlerz”

Po zakończeniu konkursu równie trudne zadanie stanęło przed jurorami, ponieważ wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłymi umiejętnościami kulinarnymi; po długiej naradzie ogłoszono wyniki. Nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces.

Kategoria ZSZ

 I miejsce Zespól Placówek Szkolno-Wychowawczych z  Iławy,
opiekun – p. Krystyna Łukaszewska
potrawa: Zupa z soczewicyz kluseczkami, bliny gryczane, jabłka w piance

II miejsce Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z Bartoszyc,
opiekun – p. Elżbieta Jóźwicka

potrawa:  Smalec bez smalcu, ryba bez ryby, sernik bez sera

III miejsce Zespół Placówek Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie
opiekun p. Sylwia Kowalska-Dylągowska, Justyna Kowalska
potrawa: Smaki Natury

 

Kategoria PDP

I miejsce Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z  Ełku,
opiekun- p. Marzenna Smolińska
potrawa: Deska pasztetów

II miejsce  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z Bartoszyc
opiekun- p. Alicja Sołodki
potrawa: Kotlety warzywne z sosem cebulowo-serowym

III miejsce Zespół Placówek Edukacyjno- Wychowawczych z  Gołdapi,
opiekun -p. Elżbieta Łukaszewicz, Wioletta Zduniewicz
potrawa: Pesto z rukoli i orzechów włoskich na kolorowej łące

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

w kategorii ZSZ

-Klaudia Gołębiewska I Branżowa Szkoła I Stopnia  ,Paulina Sadlak I Branżowa Szkoła I Stopnia, Małgorzata Winiarska II ZSZ, (nauczyciel Elżbieta Jóźwicka)

w kategorii SPDP

-Mateusz Zajączkowski, Adam Jeznach, Marta Klukas
(nauczyciel Alicja, Sołodki)

Wielkie brawa dla uczestników. Gratulujemy!!!     

Konkurs przebiegł w fantastycznej atmosferze dobrej zabawy i integracji wszystkich uczestników.
Do zobaczenia za rok.

NIECH MOC KULINARNA BĘDZIE Z WAMI!!!

Organizatorzy konkursu – pani Elżbieta Jóźwicka, pani Mirosława Filipowicz i pani Alicja Sołodki, dziękują bardzo serdecznie osobom, bez których konkurs by się nie odbył:

  • panu Mariuszowi Lemiesz , nauczycielowi rękodzieła i garncarstwa za przygotowanie wraz z uczniami przepięknych  prezentów
  • pani Iwonie Wojtkowskiej i pani Anecie Mackiel , za przygotowanie dekoracji
  • panu Mariuszowi Lemiesz za obsługę fotoreporterską
  • panu Wiesławowi Antonik za uwiecznienie nas w kronice filmowej ośrodka
  • pani Dorocie Michałowskiej za pomoc w trakcie konkursu  w pracowni numer 8
  • pani Ewie Kowalskiej za wszystkie usługi na cito czyli prasowanie, pakowanie, drukowanie i za zrobienie w jej klasie totalnego bałaganu w postaci magazynu
  • pani Magdalenie Łojewskiej za opiekę nad uczniami obsługującymi bufet kawowy
  • pani Agnieszce Szpytce za pomoc w dekoracji i nakryciu stołu
  • nauczycielom wychowania fizycznego za to że umieli poprowadzić lekcje bez sali gimnastycznej
  • panu Krzysiowi Bartosewicz za nagłośnienie  co by było nas słychać w całym ośrodku
  • nauczycielom przedszkola za to że przedszkolaki jadły na korytarzu
  • pani Marioli Czarnej że musiała prowadzić lekcje muzyki na stojąco
  • pani Dorotce Charzyńskiej a w zasadzie jej mężowi że na cito dziś rano przywoził ogórki ,truskawki , mięte i ,że potrafił zrobić ogórki małosolne w jedną noc J
  • oraz całej naszej dyrekcji za pomoc  i wsparcie  i że mogłyśmy na nich liczyć zawsze i o każdej porze J

Osobne podziękowania składamy sponsorom, za ufundowanie nagród:

  • Pani Danucie Binkul za ufundowanie nagród głównych dla zwycięskich drużyn
  • Panu Mirosławowi Abucewiczowi za ufundowanie nagród dla wyróżnionych drużyn
  • Zakładowi W-M Glass Bartoszyce –przepiękne statuetki dla zwycięskich drużyn
  • Stowarzyszeniu Pomocy osobom Niepełnosprawnym Jeste-śmy”

 

Mottem naszych potyczek kulinarnych niech będą słowa:

,,Nic nie przyniesie większej korzyści ludzkiemu zdrowiu oraz nie zwiększy szans na przetrwanie życia na Ziemi w tak dużym stopniu jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej.”

 Albert Einstein